Yukarı kaydır

Kurumsal Web Tasarım

İzmir’de birinci sınıf bir kurumsal web tasarım şirketi olarak bir kimliğe sahip olarak, bir web sitesi oluşturma vizyonunuzun gerçekleşmesi için makul fiyatlarda hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin aktif katılımını teşvik eder ve bizimle ortak olarak çalışmalarına ilham veririz.

Kurumsal Web Tasarım yazılım ekibimizde, kurumsal web siteleri hakkında mükemmel bilgiye sahip uzman yazılımcılarımız var. Profesyonellerimiz, bir web sitesinin markalar için önemini iyi bilirler. Bu nedenle, en kaliteli ve hızlı sonuçlarla birinci sınıf kurumsal web tasarım hizmetlerini sunmak için günün her saatinde çalışan özel bir kalifiye usta ekibimiz sizler için çalışıyor. Bu bizi İzmir’in en iyi kurumsal web tasarım şirketi yapmaktadır.

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Ekibimiz yaratıcılığı ve mantığı oluşturan zihinlerin bir karışımıdır. Ekip, web sitenizin işlevselliğinin yanı sıra görünümünü de yoğunlaştırmak ve geliştirmek için oldukça yeteneklidir. İzmir’deki en iyi web sitesi tasarımcılarından oluşan ekibimizin yaratıcılığına hayran kalacaksınız.

İzmir’de kurumsal web tasarım hizmeti arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir’de bir web tasarım şirketiyiz, web sitenizin yeniden tasarlanması veya yeni web sitesi lansmanı için yalnızca 15 gün içinde size uygun maliyetle en iyi çözümleri sunmaya hazırız.

Kurumsal Web Tasarım Farkı ve Önemi

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Bulut bilişim ve büyük veri değişiklikleri, her büyüklükteki işletmelerin web için daha etkin bir şekilde gelişmesine olanak sağlamıştır. Bununla birlikte, büyük ve küçük şirketlerin ihtiyaçları arasında hala bazı önemli farklılıklar vardır. Küçük işletme sahiplerinin genellikle kısıtlı bir bütçeyle çalıştıklarını ve daha büyük şirketler gibi çekici ek özellikler veya süslemeler için uygun fiyat bulamayabileceklerini unutmayın. Ancak, küçük, orta ve büyük ölçekli işlemlerin tümü işlevselliğe odaklanmalı ve kullanıcı merkezli bir yaklaşım benimsemelidir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım aşamaları şunlardır:

 • Keşif: Keşif aşaması, hedef kitleniz, platformlarınız ve kanallarınız, ölçülebilir hedefleriniz ve daha fazlasıyla birlikte projenizin kapsamı etrafında bir tartışma içerir.
 • Wireframing: Wireframing aşamasında, web tasarımcıları web sitenizin temel mimarisini oluşturan yapısal bir iskelet olan web sitenizin wireframe’ini oluşturacaktır.
 • Tasarım: Tasarım aşamasında, tasarımcılar wireframe’i alır ve web sitenizin nasıl görüneceğine dair eksiksiz bir düzen elde edene kadar görsel tasarım öğeleriyle zenginleştirir.
 • Geliştirme: Tasarım düzenleri hazır olduğunda, tasarımcılar tasarıma dayalı tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için web geliştirme ekibine devredeceklerdir.
 • Yineleme: Adından da anlaşılacağı gibi, geliştiriciler tüm olası performans sorunlarını ve hataları ortadan kaldırana kadar web sitenizi birkaç yinelemeden geçirecektir.
 • Optimizasyon: Web siteniz istikrarlı ve çalışır durumda olduğunda, SEO uzmanları arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve organik trafik çekmek için optimize edildiğinden emin olacaktır.
 • Lansman: Tebrikler, web siteniz artık yayınlanmaya ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için düzenli olarak izlenirken ve optimize edilirken size yeni müşteriler getirmeye hazır.

Kurumsal Web Tasarımda Önemli Noktalar Nelerdir?

Temiz Bir Düzen

İyi tasarlanmış bir web sitesinin amacı, navigasyona açık bir yol sağlamak ve web sitesinin en önemli unsurlarını öne ve merkeze koymaktır.

Temiz bir Kurumsal Web Tasarıma sahip bir web sitesi yalnızca daha hızlı yüklenmekle kalmayacak, aynı zamanda taranması daha kolay olacak, böylece ziyaretçi tarafından daha fazla bilgi alabilecek ve daha yüksek yerinde katılım ve daha düşük hemen çıkma oranıyla sonuçlanacaktır.

Gereksiz öğeleri kaldırmak, okuyucunun dikkatini en önemli olana çekmenize yardımcı olur.

Temiz bir Kurumsal Web Tasarım, müşterilerinize ve müşterilerinize getirdiğiniz değere odaklanmanızı sağlar ve onları rahatsız etmeden veya diğer gereksiz unsurlar tarafından bunalmış hissetmelerini sağlamadan mesajı keskinleştirir.

Mükemmel Bir Kullanıcı Deneyimi

Kurumsal Web Tasarım siteniz yavaşsa veya kötü tasarlanmış bir arayüze sahipse harika bir ürün veya hizmete sahip olmak pek bir şey ifade etmez.

Kullanıcı merkezli tasarım, kullanıcıyı ilk sıraya koyar, web tasarım sürecinde ihtiyaçlarını ve hedeflerini en öncelikli hale getirir. Stratejik web sitesi tasarımı, kullanıcıya özel hissettiren deneyimler yaratarak web sitenizi rekabetten ayırabilir.

Mükemmel kullanıcı deneyiminin temel unsurlarından bazıları şunlardır:

 • Kullanışlılık: Web siteniz kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamalıdır.
 • Kullanılabilirlik: Sitenizin kullanımı kolay olmalıdır.
 • Arzu Edilebilirlik: Tasarım öğeleri duygu ve takdir uyandırmalıdır.
 • Keşfedilebilirlik: İçeriğinizin yerinde ve dışında kolayca gezilebilir ve konumlandırılabilir olması gerekir.
 • Erişilebilirlik: Web sitenizin engelli kişiler tarafından erişilebilir olması gerekir.
 • Güvenilirlik: Kullanıcılar markanıza güvenmeli ve onlara söylediklerinize inanmalıdır.

Kullanışlı Navigasyon

İyi tasarlanmış navigasyon çubuğu, ziyaretçilerin Kurumsal Web Tasarım sitenizde dolaşmalarını ve kullanıcı akışına müdahale etmeden istedikleri bilgileri bulmalarını sağlar.

Navigasyon çubuğunu tasarlarken endüstrinin en iyi uygulamalarından bazıları şunlardır:

 • Yapışkanlık: Navigasyon çubuğu, sayfayı aşağı kaydırırken kullanıcıları takip etmeli ve web sitesinde kolayca gezinmelerini sağlamalıdır.
 • İletişim bilgileri: Navigasyon, iletişim bilgilerini içermelidir.
 • Açıklayıcı etiketler: Navigasyonunuzdaki açıklayıcı etiketler site ziyaretçileri için iyidir çünkü anında anlamlı iletişim kurarlar. Açıklayıcı etiketler ayrıca arama motorlarının web sitenizin neyle ilgili olduğunu anlamalarına yardımcı olur.
 • Etiketlerin sırası: Web sitesi navigasyonunda, tıpkı herhangi bir liste gibi, baştaki ve sondaki öğeler en etkilidir, çünkü dikkati en çok çeken yerler buralardır. Bu nedenle en popüler ve önemli öğeleri navigasyonun başına yerleştirmelisiniz.
kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım

İzmir’deki en iyi kurumsal web tasarım şirketlerinden biri olarak, web sitenizin, iş markanıza uygun bir şekilde temsil etmesini sağlamak için merkeze yerleştirilen müşterilerle hazırlanmış, duyarlı ve modaya uygun bir tasarıma sahip olmasını sağlar.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.