Back

Hakkımızda

İzmir Web Tasarım Ajansı

İzmir Web Tasarım Ajansı
İzmir’in En İyi
Web Tasarım Ajansı

İzmir Web Tasarım Ajansı alanlarında uzman, alanlarında lisans eğitimlerini tamamlamış yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve e-ticaret uzmanlarından oluşan Web ve mobil girişimcilerin projelerini hayata geçiren dinamik bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede birçok sektörün öncüsü firma ile çalışarak zaman için derin bir tecrübe kazanarak fark yaratmıştır. İzmir Web Tasarım Ajansı bir Portakal Dijital Çözümler markasıdır.

0

Web Tasarım
Projesi

Bizi müşterilerimize sorun veya google’daki yorumlarımızı inceleyin. Açık ara İzmir Web Tasarım Ajansları arasında en iyisiyiz.

0

Deneyimli
Çalışan

Ekibimiz 5 kişi olabilir ama 50 kişiye bedel. Tüm çalışanlarımız bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip.

Testimonials

Bizim
hakkımızda
ne söylediler?

Müşteri Görüşleri

“Logo tasarımımızdan web sitemize, google konumumuza kadar her konuda profesyonel destek vererek özenle çalışan çok kıymetli Portakal Dijital Çözümler’in özverili ekibine ne kadar teşekkür etsek az... İyi ki sizleri tanımışız...”

Ezgi GÖKNER

Pet Adası Veteriner Kliniği

Müşteri Görüşleri

“Bir çok firmayla çalıştım.Biraz geç bulduk ama çözüm odaklı,işinde başarılı uzman kadro mutlaka işiniz düşerse görüşmeden geçmeyin derim. Biz de kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Nevin KAYA

Farmasi Direktörü

Müşteri Görüşleri

“Web sitesi yaptırmak için çok araştırma yaptım.7 Web tasarım firmasıyla görüştüm içlerinden benimle en çok ilgilenen ve internet sitem için yardımcı olan Portakal Dijital Çözümler-İzmir Web Tasarım Ajansı olmuştur. Benimde web sitemle alakalı hangi desteğe ihtiyacım olsa sorunlarıma telefon yoluyla veya mail yoluyla anında çözüm üretilmektedir. İzmir'de böylesine kaliteli bir firma olduğu için şanslı sayılırız.Teşekkürler Portakal Dijital Çözümler-İzmir Web Tasarım Ajansı işlerinizde başarılar dilerim iyiki varsınız.”

Cenk TÜRKMEN

Kiralık Evim

İzmir Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım’da
İzmir’in Lideri

Fütüristik düşünce, kişiselleştirilmiş dikkat ve özen, sonuç odaklı yenilikçilik müşteri beklentisini aşan, yenilikçi, ve rekabetçi fiyat politikası ile size kurumsal bir kültür sunan İzmir Web Tasarım Ajansı , bir yıl boyunca size destek vererek bir sonraki projenizi de hayata geçirecek en iddialı şirket olmayı arzular.

Bu amaç ile grafik tasarım uzmanlarımız ve yazılımcılarımız büyük zevk ile çalışırlar. Sektörel deneyimi ve örnek proje çalışmaları ile İzmir’in en iyi yazılım firmalarından biri olmuştur.

İzmir Web Tasarım Ajansı

Haydi Birlikte
Çalışalım!

İzmir Web Tasarım Ajansı, 1999 yılından bu yana web tabanlı yazılım, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.

.