Back

Web Tabanlı Yazılım

Web tabanlı
yazılım geliştirme

Firmanızda yazılım problemleri yaşıyorsanız, kullandığınız yazılımlar sizin işinize uygun üretilmediği için tıkanıyorsanız. Ya da her yerden ulaşılabilir, kuruluma ihtiyaç duyulmayan ve gelişime açık bir uygulama istiyorsanız web tabanlı yazılımlar tam sizin aradığınız şey.

PHP & Mysql
0%

Sizi
dinliyoruz

Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

İzmir Web Tasarım ajansı

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde dinlemek ve anlamak bizim görevimiz.

İzmir Web Tasarım Ajansı

Projelendiriyoruz & Sonuçlandırıyoruz

Web tabanlı uygulamalara yani internet üzerinde çalışan yazılımlara, bilgisayar, tablet, phablet, cep telefonu, kiosk, akıllı televizyon vb. cihaz farketmeksizin internet bağlantısı olan her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.

Web tabanlı uygulamaların öne çıkan en büyük özelliği budur, ancak bir proje üzerinde ortak çalışma veya aynı anda bir sistemi kullanma avantajı da oldukça önemlidir.

Web tabanlı yazılımlar sayesinde firmanızın tüm kullanıcıları aynı anda tek bir sistem üzerinde çalışabilir ve bu sayede hem veri bütünlüğünü korumayı sağlamış olur, hem de her geçen gün artan sistem ve demirbaş maliyetlerini de asgariye indirgemiş olursunuz.

İzmir Web Tasarım Ajansı

Haydi birlikte
Harika bir iş çıkaralım!

Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

.